Jesienny skarb kibica

Cztery tygodnie przerwy od ligowego grania w zupełności wystarczą! Choć lipcowe upały dały się nam wszystkim we znaki, tęsknota za futbolem spod znaku Damallsvenskan jest tak ogromna, że w niedzielę w samo południe zawodniczki Hammarby i Kalmar przywitamy jak dawno niewidzianą, najlepszą przyjaciółkę wracającą z wakacji w odległym zakątku świata. A później będzie już tylko ciekawiej, gdyż letnio-jesienny terminarz rozgrywek ułożył się tak, że każde z 66 czekających nas spotkań z pewnością będzie niosło ze sobą olbrzymi ładunek emocjonalny.

Mam nadzieję, że śledzenie zmagań w najbardziej emocjonującej lidze w Europie umili wam również poniższa aktualizacja skarbu kibica Damallsvenskan. Zawiera ona kadry wszystkich dwunastu zespołów szwedzkiej ekstraklasy według stanu na 3. sierpnia 2018. Doskonale zdaję sobie oczywiście sprawę, że letnie okienko transferowe zamyka się dopiero za dwa tygodnie, a niektóre kluby właśnie w tej chwili zabierają się za łatanie powstałych chwilę wcześniej luk (w tym miejscu szczególnie gorąco pozdrawiam mistrzynie z Linköping), ale terminy gonią nas tak bardzo, że ów update trzeba zaprezentować już teraz.

Przypominam również, że pełną wersję Szwedzkiego Skarbu Kibica na sezon 2018 (a w niej między innymi szczegółową rozpiskę jedenastu jesiennych kolejek) znajdziecie tutaj.

01. dif

02. esk

03. got

04. hif

05. kal

06. kri

07. lb

08. lfc

09. pif

10. fcr

11. vit

12. vax

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s